Jdi na obsah Jdi na menu
 


První půjčovna horských elektrokol na Šumavě

13. 6. 2012

Máte zájem projet se Šumavou na horském kole, ale máte pocit, že je to pro Vás fyzicky příliš náročné? V Centru volného času v Kašperských Horách jsme pro Vás otevřeli první půjčovnu horských elektrokol na Šumavě.

Zapůjčit si můžete homologovaná horská elektrokola značky STR Air /250 W včetně bezpečnostní přilby a zámku. Rodičům s dětmi nabízíme i možnost zapůjčení dětské sedačky nebo vozíku. Pokud jste zdatný cyklista a trasa po kopcovitém terénu pro Vás není problém, ale pro Vaši partnerku či partnera je to spíš zlý sen, můžete si půjčit jak standardní horské kolo, tak elektrokolo, které vyrovná vaše výkonností rozdíly. Díky kvalitním elektrokolům zvládne náročnou horskou trasu opravdu každý.

Rezervace a zapůjčení je možné na adrese Centra volného času Šumava 2000, Náměstí 7, 341 92 Kašperské Hory. Půjčovna je v provozu od pondělí do soboty v době od 8 do 18 hodin.

Další informace na www.sumava-volnycas.cz/pujcovna-elektrokol nebo na telefonním čísle +420 376 546 910.

www.sumava-volnycas.cz

www.aparthotel-sumava.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Půjčovna ČD

(Tomáš, 25. 8. 2012 11:33)

Díky za užitečný článek. Špatné není také využití půjčoven čd http://outdoorzona.cz/aktualne/cyklopujcovny-ceskych-drah-proc-jak-a-za-kolik/ , jejichž výhodou je celoplošné pokrytí republiky (téměř :)